петък, 11 април 2008 г.

Светкавица загуби у дома от Несебър след груги грешки и изключително слабо съдииство от страна на Радан Мирянов и помощниците му

Срещата започна щастливо за гостите от Несебър,които откриха резултата още при първата си по-сериозна атака точен беше Бояджиев.Отбора на Светкавца реагира мигновенно и положенията за гол пред вратата на гостите се редуваха едно след друго-така дойде 26-тата минута когато след центриране от дясно на Алексиев-Здравко Петров свали перфектно топката на Кичуков и той вкара страхотен гол за 1-1.Светкавица имаше надмощие след отбелязания гол,но нямаше късмет да отбележи втори гол,които да успокои нещата-така вече се виждаше края на полувремето,когато след фаул пред вратата на Несебър вратаря Личев улови топката и я подаде напред към Кокалджиев,които изведе пчеларов на стрелкова позиция-груба грешка на Алексиев които изтегли за засада,но страничния съдия не вдигна и резултата стана 1-2,след почивката треньора на Светкавица Пламен Донев направи някои промени в състава,като се търсеше изравнително попадение,но за съжаляние на цяло Търговище гостите вкараха за 1-3 в 54 минута-точен бе М.Кокалджиев,до края на мача резултата остана такъв,като съдията не даде чиста дуспа за домакините и стана за смях след някои доста смеши отсъждания-краен резултат 1-3